این، گفته های یکی از مدیران ارشد بی ام و، درباره ی ماشین های تولیدی این شرکت است: «بی ام و، برندی است که هر ماشینی را با روحی مختص به خودش می سازد. ما، فقط ماشین نمی سازیم؛ نوآوری های ما، شور، اشتیاق، جذبه و هیجان می سازند. یک نویدِ با شور و اشتیاق برای آینده، که حاصل سابقه ی بی نظیر ما در ابتکارات جدید است. این، همواره تعهد این برند در قبال مشتریانش بوده است. ماشین های بی ام و، صرفاً با بهترین تکنولوژی و منابع ساخته نشده اند؛ آن ها، صاحب یک روح منحصر به فرد اند؛ صاحب هر بی ام و، قطعاً با ماشین خود نوعی ارتباط برقرار می کند؛ ماشین هایی که صاحب پایداری و «پرستیژ» عالی هستند.». احتمالاً شما هم با این حرف ها موافق هستید.
محصولات جانبی بی ام و هم با همین استانداردها ی بالا که در ساختن ماشین ها و وسایل نقلیه ی دیگرِ بی ام و به کار رفته است، ساخته می شوند. هر محصول، با مواد دارای کیفیتی بالا، با طرّاحی مدرن و ظرافت در جزئیات تولید می شود. بنابراین، شما می توانید انتظار داشته باشید که با هر خریدی که می کنید، محصولی با کیفیتی عالی و با همان پایداری و «پرستیژ» را داشته باشید. خواه این محصول کلاه باشد، یا ساعت، یا دوچرخه، یا کوله پشتی، یا خوشبو کننده ی هوا، یا تجهیزات سفر و یا هر چیز دیگری با برند بی ام و. محصولات جانبی بی ام و، همگی همان کیفیت عالی را دارند. لوکس ست نیز، به عنوان نماینده ی یکی از برند های معتبر و قدرتمند دنیا، نیاز به منعکس کردن ارزش های این مارک در تمامی فعّالیت های خود را می داند.
لوکس ست، عالی ترین و متنوّع ترین محصولات جانبی را با بهترین قیمت به شما ارائه می دهد. با خرید از ما، می توانید همواره این احساس اطمینان را داشته باشید که محصولات عالی و «اورجینال» بی ام و را دارید. ما «اصل» بودن کالاها را تضمین می کنیم. با این اطمینان خاطر، خرید کردن از لوکس ست برایتان مثل آب خوردن خواهد بود. به سادگی، محصول مورد نظرتان را پیدا می کنید؛ روی محصول کلیک می کنید؛ اطلاعات مورد نیاز را وارد می کنید؛ و تمام؛ بسته ی شما سالم و سلامت، درب خانه، به دستتان خواهد رسید.